Rodastal

 

Rodacciai

Ciągarnia Rodacciai powstała w 1956 roku jako firma rodzinna w mieście Pusiano w północnych Włoszech. Od początku działalności skoncentrowano się na procesie walcowania i dalszej obróbki stali, bazując na materiale wcześniej wytopionym. W ten sposób Rodacciai uniezależniła się od dostawców stali walcowanej, specjalizując się równocześnie w wieloetapowym procesie obróbki, tak aby móc dostarczyć swoim klientom wysokiej jakości produkt finalny. Na przestrzeni ponad 50-ciu lat swojego istnienia mała firma znana głównie w środowisku lokalnym przekształciła się w jednego z największych producentów wyrobów stalowych w Europie.

Grupa Rodacciai dziś to międzynarodowy zespół przedsiębiorstw skoncentrowanych wokół oddziału centralnego Rodacciai S.p.A. w Bosisio Parini niedaleko Turynu. Do grupy należą min. huta Olarra, Trafilerie San Paolo, Redaelli Inox, jak również oddziały handlowe Rodacciai w Niemczech, Francji, Szwajcarii, Hiszpanii, Anglii, USA, Turcji, Czechach, na Słowacji oraz istniejący od 2008 polski oddział w Gliwicach.

Strona Rodacciai S.p.A.: www.rodacciai.com

Pręty stalowe ciagnione ■ drut stalowy ■ stal automatowa ■ stal węglowa ■ stal nierdzewna ■ stal stopowa ■ sprzedaż dystrybucja ■ Śląskie Katowice Gliwice